Saturday Tango

Friday Tango

IWasHere

agenda


Voor een overzicht van de activiteiten in De Koffiefabriek kun je ook terecht
op tango.be, milonga.be, tangokalender.nl of torito.nl.


Via de groep dekoffiefabriek.be of op onze pagina op Facebook vind je het meest recente nieuws.


overzicht


13/09/2017 Proeflessen Argentijnse Tango
16/09/2017 Saturday's Tango Night Out
19/09/2017 Start nieuwe lessenreeks Medium Advanced
20/09/2017 Start nieuwe lessenreeks Tango Advanced | Tango voor Beginners | Small to Medium
22/09/2017 Friday's Tango After Work
27/09/2017 Wednesday's Tango Practicum


06/10/2017 Friday's Tango After Work
14/10/2017 Re√ľniedag Tangovakanties met Bennie & Astrid
21/10/2017 Saturday's Tango Night Out
25/10/2017 Wednesday's Tango Practicum
28/10/2017 Feldenkrais for Tango

10/11/2017 Friday's Tango After Work
18/11/2017 Saturday's Tango Night Out
29/11/2017 Wednesday's Tango Practicum


15/12/2017 Friday's Tango After Work
16/12/2017 Feldenkrais for Tango
23/12/2017 Saturday's Tango Night Out
27/12/2017 Wednesday's Tango Practicum

 

Ga naar slimnaardekoffiefabriek.php om meer te lezen over bereikbaarheid en parkeren.